ABC OBIEKTU / FAQ

Czy w obiekcie można płacić kartą?

Tak. Zarówno gotówką jak i kartą.

Czy akceptujemy karty Multisport i inne karty lojalnościowe?

Na naszym obiekcie można w pełni korzystać z kart benefitowych: Medicover (dawny OKSystem) i Fit profit (Vanity Style), które uprawniają posiadaczy do bezpłatnych wejść (ścianka wspinaczkowa, sala cardio, lodowisko) lub za niewielką dopłatą (sauna).

W jaki sposób zarezerwować godziny na boisku ze sztuczną murawą i boisku wielofunkcyjnym?

Najlepiej zadzwonić na numer 696 516 960 i zarezerwować, ale możliwe jest też dokonanie osobistej rezerwacji w recepcji obiektu. Trzeba pamiętać, że będziemy prosić o jak najszybsze opłacenie rezerwacji, a w przypadku braku wpłaty zostanie ona anulowana.

Czego potrzebuję żeby zacząć się wspinać?

Strój sportowy, obuwie zmienne (adidasy/trampki) lub dedykowane buty wspinaczkowe. Nie wypożyczamy butów wspinaczkowych natomiast wypożyczymy Ci uprząż jeśli nie posiadasz własnej.

Czy muszę posiadać własny sprzęt wspinaczkowy?

Nie musisz posiadać własnego sprzętu jeśli wspinać będziesz się na auto-asekuracji. Natomiast jeśli chcesz się wspinać z liną to musisz przynieść własną atestowana linę wspinaczkową. Pamiętaj że u nas asekurujemy tylko i wyłącznie przyrządów asekuracyjnych – półautomatów (dostaniesz taki od instruktora bezpłatnie jeśli go nie posiadasz).

Czy potrzebuję partnera do wspinaczki?

Nie. Jeśli wspinasz się na auto-asekuracji to możesz wspinać się sam.

Aby móc się wspinać liną musisz przyjść z partnerem, który będzie Cię asekurować.

Czy muszę przejść jakieś szkolenie, czy jest ono obowiązkowe?

Jeżeli jesteś pierwszy raz na ścianie wspinaczkowej to obowiązuje cię jednorazowe przeszkolenie wstępne z używania auto-asekuracji (wyjątek stanowią osoby kompetentne po weryfikacji  przez instruktora). Otrzymujesz wtedy status osoby przeszkolonej. Tylko osoba dorosła może być osobą przeszkoloną dlatego dzieci muszą być cały czas pod opieką osoby dorosłej przeszkolonej.

Prowadzimy również nieobowiązkowe szkolenia i warsztaty z asekuracji górnej i prowadzenia tzn. za pomocą przyrządów asekuracyjnych i liny – terminy do umówienia z instruktorem.

Czy przychodząc z dzieckiem płacę za swoje wejście?

Jeśli jest to Twój pierwszy raz u Nas musisz wykupić przeszkolenie wstępne. Jeśli nie będziesz się wspinać to bilet wstępu płacisz tylko za dziecko.

Od jakiego wieku dzieci mogą się wspinać?

W większości przypadków dzieci od 5-6 roku życia chętnie się wspinają. Na auto-asekuracji jest dolna granica wyrażona w kilogramach przez producenta – 10kg wagi ciała.

Jaki jest koszt godzinnego wejścia na ściankę?

U nasz nie płacisz za godzinę, ale za wejście. To oznacza, że możesz spędzić na ściance nawet cały dzień.

Jeśli jestem doświadczonym wspinaczem czy muszę przejść jakieś szkolenie/weryfikację.

Tak, wszyscy chętni na wspinanie muszą przejść procedurę weryfikacji przez instruktora, który określi czy nadamy Ci status osoby przeszkolonej lub kompetentnej. 

Skip to content