W OBIEKCIE / Bieżnia

Jest to jedyna w Polsce i prawdopodobnie w Europie podwieszana bieżnia stylizowana na rozwiązaniach amerykańskich. Specjalna nawierzchnia tartanowa pozwala na komfortowy trening lub alternatywę dla brzydkiej pogody.

Dodatkowym atrybutem tej bieżni jest możliwość obserwacji w trakcie treningu tego co dzieje się na parkiecie, a także na ściance wspinaczkowej. Uprzedzamy jednak, że jest to miejsce ćwiczeń, a nie trybuny do podziwiania innych. Korzystanie z bieżni jest darmowe, ale OBOWIĄZKOWA jest zmiana obuwia tuż przed wejściem na bieżnię. Obuwie, w którym przyszliśmy możemy zostawić w zamykanych na klucz szafkach znajdujących się tuż przed wejściem.

Teren bieżni jest na bieżąco monitorowany, a siedząc w poczekalni możemy obserwować ćwiczących. Aby skorzystać z bieżni nie trzeba się wcześniej zapisywać, ale na recepcji należy pokazać, że posiada się obuwie zmienne. Obuwie powinno być sportowe na gładkiej i najlepiej jasnej powierzchni. Zabrania się wejścia na bieżnię w korkach, kolcach i obuwiu mającym chropowatą powierzchnię. Szanując nasze zasady dbasz o to aby obiekt służył dłużej.

Skip to content