W OBIEKCIE / Sauna

Potrzebujesz regeneracji po ciężkim treningu? Skorzystaj z sauny fińskiej obecnej w naszym obiekcie.

W odróżnieniu od sauny parowej sauna sucha wyróżnia się bardzo niskim poziomem wilgotności. Wilgotność powietrza nie przekracza 10 procent. Seans w saunie fińskiej jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Powietrze w pomieszczeniu rozgrzewa się do temperatury nawet 110°C, a badania wskazują, że ma znakomity wpływ na nasze zdrowie. Ciepło otwierając pory oczyszcza je z zanieczyszczeń, wyrównuje temperaturę skóry, a nawet chłodzi ją, pozwalając na utrzymanie jej czystej i pięknej. Także po wysiłku np. treningu aerobowym wskazane są kąpiele w saunie.

Za sprawą sauny nasza skóra ulega zmiękczeniu, niwelowane są bóle mięśni i stawów, ułatwione jest oddychanie, a wysokie ciśnienie krwi zostaje w danym momencie obniżone. Sauna sucha sprawia, że skóra jest elastyczna, zdrowa i młoda. Seans w saunie pomaga również w dobrym śnie.

Przed wejściem do sauny, warto wyposażyć się w ręcznik, klapki kąpielowe oraz opcjonalnie strój kąpielowy, choć najbardziej wskazane jest korzystanie z niej nago. W naszym obiekcie obowiązują rezerwacje na konkretną godzinę. Koszt korzystania z sauny przez godzinę wynosi 70 zł. Rezerwacji można dokonać przez naszą stronę internetową lub w recepcji obiektu.

Skip to content