W OBIEKCIE / Sala cardio

Sala o powierzchni 115 m2 przeznaczona do treningu aerobowego lub uzupełniającego dla sportowców. W sali znajdują się profesjonalne bieżnie, rowerki, orbitreki, a także ergometr wioślarski. Na ścianach znajdują się drabinki przy których można wykonywać ćwiczenia z własnym ciężarem lub z gumami. Specjalistyczne urządzenia pozwalają na wykonanie idealnego treningu wytrzymałościowego, podnoszą wydolność tlenową, spalają tkankę tłuszczową i poprawiają pracę układu sercowo-naczyniowego.

Sprzęt dostępny w sali cardio:

– dwa ergometry wioślarskie typu Concept 2,

– dwa Airbike z wyświetlaczem LCD,

– cztery bieżnie elektryczne Semi Commercial HMS Premium z wyświetlaczem LCD,

– sześć rowerków spinningowych InsportLine InCondi S800i,

– trenażer eliptyczny (orbitrek) HMS Premium H1833,

– dwa rowery treningowe pionowe M1844 HMS Premium.

Trening cardio przeznaczony jest dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy i ukształtować sylwetkę. Może być stosowany przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności. Jeżeli chcemy, by wykonywany przez nas trening przyniósł zamierzone efekty w postaci spalenia tkanki tłuszczowej i poprawy zdrowia, powinien być wykonywany minimum trzy razy w tygodniu powyżej 30 minut.

W miarę zwiększania poziomu wytrenowania, powinniśmy wydłużać nasz trening lub zwiększać jego intensywność. Pamiętaj o tym, że na salę powinno się przyjść ze swoim ręcznikiem, a po ćwiczeniu wytrzeć sprzęt z potu.

Zapraszamy do wykupienia karnetu na naszą salę cardio.

Skip to content